Domki na morzem Dębina

Dębina - atrakcje

Atrakcje dla całej rodziny

Plaża w Dębinie

Plaża w Dębinie położona jest u stóp urwistego klifu. W sezonie, na plaży wydzielone jest strzeżone kąpielisko o długości ok 100 metrów.

Szlaki rowerowe

Okoliczne ścieżki zachęcają do aktywnego wypoczynku. Wzdłuż klifu można spacerować lub poruszać się rowerem. To też świetne miejsce dla miłośników nordicwalking.

Spływy kajakowe

Słupia i Łupawa to łagodne rzeki, które warto przebyć kajakiem. Spływy kajakowe organizowane są dla dorosłych i dzieci, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

Wyprawy wędkarskie

Usteckie kutry zapraszają na wyprawy wędkarskie na dorsza. Samodzielnie złowiona ryba smakuje najlepiej!

Słowiński Park Narodowy

Utworzony dla zachowania w niezmienionym pięknie systemu jezior przymorskich, bagien i lasów, a przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z wydmami ruchomymi.

Dolina Charlotty

Dolina Charlotty oferuje wiele atrakcji: Zoo, Wodne Safari, Fokarium, przejażdżki konne, zewnętrzne place zabaw dla dzieci. Latem odbywa się tu Festiwal Legend Rocka.

Swołowo

Obiekty tworzące siedlisko nr 8 w Swołowie stanowią przykład typowej czworobocznej zagrody zamożnego chłopa, jakie występowały m.in. na Pomorzu w XIX i XX w.

Latarnia morska Czołpino

Na wysokiej wydmie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, kilometr od brzegu, między Łebą a Rowami, w małej miejscowości Czołpino znajduje się latarnia morska.

Jezioro Gardno

Jezioro ma powierzchnię około 2500 hektarów, a średnia głębokość to tylko 1,3 metra. W miejscowości Gardna działają ośrodki sportów wodnych.
© Hacienda Dębina. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk